Trening personalny

W ramach treningu personalnego ustalimy odpowiedni cykl treningowy, dobiorę właściwą dla Ciebie ilość, rodzaj i natężenie ćwiczeń. Dopasuję je do Twoich oczekiwań i potrzeb, ale też możliwości. 

Możesz być pewien, że nasze pierwsze spotkania będą wyglądały zupełnie inaczej, niż dziesiąty czy dwudziesty wspólny trening. Będę obecny z Tobą na sali, co pozwoli mi wpłynąć na poprawne wykonywanie ruchu, prawidłowe oddychanie i jakość całego treningu. Taka kontrola pomaga także uniknąć kontuzji i stanów przeciążeniowych i pozytywnie wpływa na efektywność Twojej pracy.

Dobrze prowadzony trening personalny pozwala osiągnąć zamierzone efekty, bez względu na to, czy celem jest jedynie utrata wagi czy poprawa kondycji pod kątem konkretnej dyscypliny sportowej. Będziemy pracować nad określonymi partiami ciała, dopasowując natężenie ćwiczeń do Twojej aktualnej formy.

Doskonałym uzupełnieniem TRENINGU PERSONALNEGO jest odpowiednio dobrana DIETA. W zakładce METAMORFOZY możesz zobaczyć jakie efekty osiągnęli do tej pory moi Klienci.

Twoja motywacja, moja wiedza, Twój SUKCES!