O mnie

Nazywam się Mateusz Stadnik, mam 30 lat i i jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. 

Od 5 lat jestem właścicielem studia treningowego mieszczącego się przy ul. Na Szańcach 7a we Wrocławiu. Zawód trenera personalnego wykonuję już blisko od dekady. Ze sportem jestem związany od 8 roku życia. Przez przeszło 17 lat trenowałem piłkę nożną grając m.in. w Parasol, Polar, Ślęza – Wrocław oraz w 1. ligowych klubach futsalu – jelczański KS Orzeł Futsal i w brzeskim Gredarze. W 2015r. zdobyłem wraz z reprezentacja wrocławskiego AWFu medal w Akademickich Mistrzostwach Polski w piłce nożnej. Miałem też przyjemność występować przeciwko Reprezentacji Polski w futsalu oraz na międzynarodowym turnieju futsalowym, gdzie reprezentowałem niemiecki VfL 05 Hohenstein-Ernstthal. Grałem również amatorsko, lecz z sukcesami w lidze Wrocbal, gdzie zdobyłem między innymi Mistrzostwo Ligi, MVP i tytuł Króla Strzelców.

Wieloletnie granie w piłkę pozwoliło mi zbudować formę fizyczną i dużą świadomość ciała. Podczas treningów piłkarskich największą uwagę przywiązywałem do przygotowania motorycznego, co wyróżniało mnie spośród kolegów z drużyny. To był początek mojej przygody z prawdziwym treningiem siłowym i budowaniem sylwetki.

Już od niemal 10 lat (1 roku studiów) pracuję z moimi podopiecznymi nad ich formą i przygotowaniem do uprawiania konkretnych dyscyplin sportowych. Wśród moich Klientów są kobiety i mężczyźni w każdym wieku i z różnym poziomem wytrenowania.

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku SPORT, specjalizacja: Menadżer Sportu z uwzględnieniem dietetyki, treningu personalnego i ćwiczeń siłowych. Od 2014 roku jestem certyfikowanym Instruktorem ćwiczeń siłowych ze specjalizacją „Kulturystyka”, a od 2015 roku Trenerem Personalnym. W późniejszych latach brałem udział w ogólnopolskich szkoleniach dotyczących: motoryki w piłce nożnej (SCEC), dietetyki i suplementacji w sporcie, nowoczesnych metod treningu jak i również dopingu. W ostatnich latach miałem przyjemność brać udział w kilku kursach i szkoleniach u Dawida Piątkowskiego, pod kątem motywacji, rozwoju duchowego i trenera mentalnego.

Zachęcam do lektury referencji moich Klientów i relacji z ich metamorfoz.

 

Zdjęcia zamieszczone na stronie www.treningzmateuszem.pl
są autorstwa moich Klientów (metamorfozy)
oraz fotografa: Stanley Ipkiss i wykorzystane zostały za ich zgodą.