O mnie

Nazywam się Mateusz Stadnik, mam 28 lat i mieszkam we Wrocławiu.

Od 8. roku życia mocno związany byłem ze sportem. Na początku była to głównie piłka nożna – mam za sobą lata gry w takich wrocławskich klubach jak Parasol, Polar, Ślęza oraz jelczański KS Orzeł Futsal (1. Liga Futsalu). Miałem przyjemność wystąpić przeciwko Reprezentacji Polski w futsalu oraz na międzynarodowym turnieju futsalowym, gdzie reprezentowałem niemiecki VfL 05 Hohenstein-Ernstthal. Grałem również amatorsko, lecz z sukcesami w lidze Wrocbal, gdzie zdobyłem między innymi Mistrzostwo Ligi, MVP i tytuł Króla Strzelców.

Wieloletnie granie w piłkę pozwoliło mi zbudować formę fizyczną i dużą świadomość ciała. Podczas treningów piłkarskich największą uwagę przywiązywałem do przygotowania motorycznego, co wyróżniało mnie spośród kolegów z drużyny. To był początek mojej przygody z prawdziwym treningiem siłowym i budowaniem sylwetki.

Już od niemal 3 lat pracuję z moimi podopiecznymi nad ich formą i przygotowaniem do uprawiania konkretnych dyscyplin sportowych. Wśród moich Klientów są kobiety i mężczyźni w każdym wieku.

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku SPORT, specjalizacja: Menadżer Sportu z uwzględnieniem dietetyki, treningu personalnego i ćwiczeń siłowych. Od 2014 roku jestem certyfikowanym Instruktorem ćwiczeń siłowych ze specjalizacją „Kulturystyka”, a od 2015 roku Trenerem Personalnym. W ostatnich latach brałem także udział w ogólnopolskich szkoleniach dotyczących: motoryki w piłce nożnej (SCEC), dietetyki i suplementacji w sporcie, nowoczesnych metod treningu i będącej ostatnio modnej diety tłuszczowej.

Zachęcam do lektury referencji moich Klientów i relacji z ich metamorfoz.

 

Zdjęcia zamieszczone na stronie www.treningzmateuszem.pl
są autorstwa moich Klientów (metamorfozy)
oraz fotografa: Stanley Ipkiss i wykorzystane zostały za ich zgodą.