16 kilo w dół – metamorfoza Mateusza

Sierpień 2014, 88 kg

metamorfoza Matiego fot 1., trening z Mateuszem

Październik 2014, początek treningów

Metamorfoza Matiego, fot. 2, trening z Mateuszem

Czerwiec 2015, 72 kg

Metamorfoza Matiego, fot. 3, trening z Mateuszem

Metryczka

Imię: Mateusz
Wiek: 24lata
Problem: nadwaga + bezkształtna sylwetka
Rozpoczęcie treningów:  październik 2014
Program: zbilansowana dieta + trening na siłowni 4 x w tygodniu
Cel: utrata kilogramów, redukcja tkanki tłuszczowej, wyrzeźbienie sylwetki, poprawa kondycji i zwiększenie siły - OSIĄGNIĘTY

Relacja z metamorfozy

Przez długi czas próbowałem zrzucić zbędne kilogramy z pomocą trenerów. Jednak nie dało to upragnionych efektów. Przede wszystkim brakowało mi motywacji. Mateusz natomiast zmienił moje nastawienie do sportu o 180 stopni! Zacząłem chętnie chodzić na siłownię i trenować pod jego okiem, co z czasem stało się codziennością, a zarazem przyjemnością. Szczególnie, kiedy rezultaty zaczęły być wyraźnie widoczne.

Mati pokazał mi również, że dieta może być urozmaicona i ciekawa. Stała się dla mnie zdrowym, smacznym i miłym przyzwyczajeniem, a nie drogą przez mękę, której wcześniej tak bardzo się obawiałem! Po niedługim czasie stosowania się do zaleceń trenera widziałem efekty, co jeszcze bardziej mnie motywowało do działania. Teraz, mimo osiągniętego celu, nadal kontynuuje swoją przygodę z tym sportem, a Mateusz cały czas mnie wspiera i dopinguje.

Mati to profesjonalista, którego mogę polecić z czystym sumieniem - zna się na rzeczy, od ułożenia diety i doboru suplementacji po sam trening. Dzięki niemu uświadomiłem sobie, że kluczem do sukcesu jest odpowiednia motywacja - to ona napędza człowieka do działania. Należy pamiętać, że przemianę przechodzi nie tylko ciało, ale i nasza psychika.

Oprócz zrzuconych kilogramów zyskałem nową sylwetkę oraz lepsze nastawienie do życia. Coraz lepiej widoczne mięśnie są dowodem mojej wygranej i pokonania własnych słabości. To wszystko czyni człowieka bardziej otwartym, odważnym i pewnym siebie. Sukces przynosi ogromną satysfakcję jak i dumę.

Szczerze polecam współpracę z Mateuszem, ponieważ zna się na rzeczy i zależy mu na sukcesie podopiecznych!
Mateusz Sowiński – 24 lata

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *