Forma piłkarska – metamorfoza Kamila

Luty 2015

metamorfoza Kamila fot 1., trening z Mateuszem

Marzec 2015

metamorfoza Kamila fot 2., trening z Mateuszem

Lipiec 2015

metamorfoza Kamila fot 3., trening z Mateuszem

Metryczka

Imię: Kamil
Wiek: 28 lat
Problem: nadwaga + bezkształtna sylwetka
Rozpoczęcie treningów: luty 2015
Program: zbilansowana dieta, trening na siłowni 4-5 razy w tygodniu.
Cel: redukcja tkanki tłuszczowej, poprawa sylwetki, poprawa kondycji i zwiększenie siły - OSIĄGNIĘTY
Efekty w liczbach: o 3,9% tkanki tłuszczowej mniej, 4,1 kg suchej masy mięśniowej więcej

 

Relacja z metamorfozy

Po przyjeździe do Wrocławia na studia poziom mojej aktywności fizycznej zdecydowanie zmalał. Coraz więcej imprez, śmieciowe jedzenie i przede wszystkim brak odpowiedniego treningu przyczyniły się do maksymalnego zwolnienia metabolizmu, czego następstwem były dodatkowe kilogramy w postaci tkanki tłuszczowej. Przyszedł moment że zdecydowałem się na walkę ze złymi nawykami. Wróciłem do trenowania piłki nożnej, coraz bardziej zwracałem uwagę na to co jem. Waga i sylwetka poprawiły się, ale tylko nieznacznie. Zgubiłem co prawda brzuch, jednak do wymarzonej formy brakowało jeszcze wiele. Szukając kolejnego bodźca na swojej sportowej drodze spotkałem Mateusza.

Razem z piłkarską drużyną AWF Wrocław przygotowywaliśmy się do Akademickich Mistrzostw Polski. Po niedługim czasie zaproponował mi pomoc w osiągnięciu moich sportowych celów. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Mati otworzył mi świadomość tego jak dbać o swoje zdrowie nie katując się aptecznymi dietami, ułożył plan treningów, który już po krótkim czasie dał pierwsze rezultaty, pierwsze zarysy mięśni, coraz bardziej odsłaniające się mięśnie brzucha i ogólnie lepsze samopoczucie.

Złapałem bakcyla i korzystając z motywacji jaką zaszczepiał we mnie Mati, szedłem mocno do przodu osiągając kolejne cele. Efektem naszej współpracy była wygrana walka z nadwagą, zdecydowana poprawa sylwetki i stanowczo lepsze osiągi treningowe zarówno na siłowni jak i na boisku. Polecam każdemu, Kamil Kozak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *