Młoda i szczupła mama – metamorfoza Ani

Sierpień 2015 - za półmetkiem ciąży

Lipiec 2016 - podczas treningu z Mateuszem

Sierpień 2016 - finał metamorfozy

Metryczka

Imię: Ania
Wiek: 23 lat
Problem: bezkształtna sylwetka po ciąży
Rozpoczęcie treningów: czerwiec 2016 r
Program: zbilansowana dieta, trening na siłowni 3 x w tygodniu pod okiem Mateusza
Cel:  poprawa sylwetki, redukcja tkanki tłuszczowej, podniesienie pośladków, poprawa kondycji i zwiększenie siły - OSIĄGNIĘTY

Relacja z metamorfozy

W grudniu 2015 roku zostałam szczęśliwą mamą mojej kochanej córeczki. Ciało, jak to po ciąży, pozostawiało wiele do życzenia. Mam bzika na punkcie swojej sylwetki, dlatego wiedziałam, że muszę wrócić do formy. Zaufałam organizmowi, by przez pierwsze pół roku sam powoli wracał na właściwe tory. W czerwcu przyszedł czas, by podjąć kolejne kroki, a w tym pomógł mi Mateusz.

Moim celem było podnieść pośladki i wyrzeźbić ciało na końcówkę wakacji 2016 roku, żeby bez zbędnej oponki na brzuchu móc śmiało paradować po plaży.Ciężko ćwiczyłam pod okiem specjalisty i w tej chwili jestem bardzo zadowolona. Mati pomógł spełnić moje marzenie i wrócić do wymarzonej wagi i sylwetki. Dziś ważę 46 kg i czuję się rewelacyjnie. Uważam na to co jem i trzymam się założeń dietetycznych, które o dziwo wpadłby mi w nawyk, a trening stał się dla mnie jak narkotyk. Trener też nim się stał, dlatego szczerze polecam współpracę z Mateuszem!

Ania Abesadze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *