Powrót do formy po ciąży – metamorfoza Agaty

28.09.2015 - ostatnie chwile w ciąży

Powrót do formy po ciąży - metamorfoza Agaty fot 1., trening z Mateuszem

03.11.2015 - dzień pierwszego treningu

Powrót do formy po ciąży - metamorfoza Agaty fot 2., trening z Mateuszem

02.01.2016 - po 2 miesiącach współpracy

Powrót do formy po ciąży - metamorfoza Agaty fot 3., trening z Mateuszem

Metryczka

Imię: Agata
Wiek: 29 lat
Problem: nadprogramowe kilogramy i bezkształtna sylwetka po ciąży
Rozpoczęcie treningów: 3.11.2015
Program: zbilansowana dieta, trening na siłowni 2x w tygodniu po 1,5 h pod okiem Mateusza + 1x w tygodniu trening domowy wg przygotowanego programu treningowego
Cel: utrata nadmiernych kilogramów i redukcja tkanki tłuszczowej - poprawa sylwetki, poprawa kondycji i zwiększenie siły - OSIĄGNIĘTY

Relacja z metamorfozy

Dwa lata temu rzuciłam palenie, a niedługo potem zaszłam w ciążę. Bardzo się cieszyłam, ale martwiłam się szybko rosnącą wagą. W najgorszym momencie ważyłam 74 kilo, czyli zdecydowanie za dużo... Powrót do formy po ciąży był dla mnie bardzo ważny!

W pierwszych tygodniach życia mojego Syna ciało powoli wracało do odpowiedniego kształtu, ale jasne było, że muszę mu pomóc. Oczywiście motywacji i czasu do ćwiczeń w domu nie było zbyt wiele, tym chętniej wybrałam się na trening do Mateusza, zrzucając na niego część odpowiedzialności za swój sukces ;) W planach miałam zimowy wyjazd na wakacje, postawiliśmy więc realny, niedaleki cel - na plażę chciałam wyjść bez zbędnych kilogramów i "pociążowego brzuszka".

Przez dwa miesiące ćwiczyłam intensywnie pod okiem Mateusza i pracowałam sama w domu. Pilnowałam zawartości talerza, zgodnie z zaleceniami trenera i zupełnie odstawiłam alkohol oraz słodycze (poza masłem orzechowym!). Warto było - cel został osiągnięty :) A ja ćwiczę dalej, bo sprawia mi to ogromną frajdę i pozwala zapomnieć o ciężkim dniu. Ciało też na tym zyskuje - wyglądam i czuję się coraz lepiej. Jestem żywym i szczęśliwym dowodem na to, że powrót do formy po ciąży jest możliwy!
Agata