Bożena

Chciałabym zarekomendować Pana Mateusza Stadnika jako bardzo kompetentnego i w pełni profesjonalnego trenera osobistego . Mój styl życia, oparty na źle dobranej diecie i braku ruchu, doprowadził do znacznego wzrostu wagi i coraz słabszej formy fizycznej. Wyniki badań pogarszały się z miesiąca na miesiąc i w rezultacie stwierdzono u mnie cukrzycę typu II. W tym momencie postanowiłam to zmienić i zaczęłam rozglądać się za efektywnymi i trwałymi sposobami na poprawę własnego zdrowia i samopoczucia. Po konsultacji z diabetologiem postanowiłam do mojego leczenia dołączyć aktywność fizyczną i wtedy trafiłam na trening z Mateuszem.
Na efekty nie trzeba było długo czekać. Po 3 miesiącach wspólnych ćwiczeń mogę z pełną świadomością przyznać, że był to przysłowiowy strzał w dziesiątkę. Waga spadła o 11 kg, wyniki badań poprawiły się, sprawność wzrosła, a ćwiczenia, które na samym początku nieco mnie przerażały, stały się dla mnie czystą przyjemnością. Rezultaty wynagradzają trud i powodują, że z miłą chęcią pojawiam się na kolejnych treningach.
Mateusz jest profesjonalistą w każdym calu, potrafi odpowiednio dobrać dietę i trening do potrzeb klienta oraz urozmaicić ćwiczenia tak, aby nigdy nie było nudno. Jest wymagający, ale potrafi mnie zmotywować i wspierać w trudnych chwilach, których w walce o zdrowie nie brakuje. Mateusz jest otwarty na sugestie osób ćwiczących, potrzeby rozwoju fizycznego i wzbogacanie wszelkich form aktywności fizycznej. Systematycznie wzbogaca swoją wiedzę, która przekłada się na jego umiejętności. Obserwuje i koryguje błędy przy wykonywaniu ćwiczeń i otacza klientów troskliwą, wszechstronną opieką.
Wszystkim osobom zainteresowanym i czującym potrzebę wzmocnienia swojego organizmu polecam indywidualne i grupowe treningi z Mateuszem Stadnikiem. Mateuszowi życzę wielu sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym oraz cierpliwości do mnie 🙂

Bożena Macewicz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *